Isover

Tooted

 

ISOVER PUISTE-KLAASVILL KV - 041

 

ISOVERI puistevill KV-041 on peamiselt soojusisolatsiooniplaatide lõikamisel ülejäävatest tükkidest valmistatud isolatsioonimaterjal. Puistevillal on head soojustusomadused, toode on mittepõlev ja kuulub tule- ja leegikindluse klassi A1. ISOVERI-puistevillad on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente. ISOVERI-puistevill on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

Kasutatakse peamiselt pööningute ja vahelagede soojustamiseks nii uusehitustel, kui ka vanade hoonete täiendavaks soojusisolatsiooniks. ISOVERI-puistevilla võib paigaldada ka otse lae hõrelaudise ja õhu/aurutõkke peale. Et isolatsioonimaterjal kokku ei vajuks, ei tohi pärast materjali paigaldamist isolatsiooni peal liikuda.  

 

Soojusjuhtivustegur: 0,041 W/m*K

 

Kasutustemperatuur: kuni 250 C

 

Tulepüsivuse klass:           A1

 

ISOVER PUISTE-KLAASVILL  INSULSAFE

 

ISOVER  InsulSafe on todetud umbes 80% ulatuses taaskasutatud klaasist. InsulSafe on mineraalne puistevill, mis on valmistatud spetsiaalselt puhuriga paigaldamiseks. Villale ei ole lisatud sideaineid. Ainsaks lisandiks on väike kogus tolmu siduvat õli. ISOVER InsulSafe on valmistatud anorgaanilisest ja keemiliselt neutraalsest materjalist ning ei sisalda korrosiooni tekitavaid komponente.

ISOVER InsulSafe on lõhnatu, ei mädane ega paku soodsat kasvupinnast hallitusseentele. Vastab ehitusmaterjalide saasteklassile M1.

Kasutatakse peamiselt pööningute ja vahelagede soojustamiseks nii uusehitustel, kui ka vanade hoonete täiendavaks soojusisolatsiooniks. ISOVER InsulSafe'i võib paigaldada ka otse lae hõrelaudise ja õhu/aurutõkke peale. Et isolatsioonimaterjal kokku ei vajuks, ei tohi peale materjali paigaldamist isolatsiooni peal liikuda.

 

Soojusjuhtivustegur: 0,041 W/m*K.

 

Kasutustemperatuur: kuni 400 C.

 

Tulepüsivuse klass:           A1.

 

 

 

PAROC PUISTE-KIVIVILL BLT3

 

Paroc puiste-kivivill BLT3 on kvaliteetne soojusisolatsioon, mis on toodetud tule levikut takistavast, vett ja niiskust tõrjuvast kivivillast.

Kivivilla toodetakse basaltkivimist, toode on mittepõlev ja kuulub tule- ja leegikindluse klassi A1.

Puiste-kivivilla kasutatakse peamiselt horisontaalsete pööningute ja vahelagede soojustamiseks nii uusehitustel, kui ka vanade hoonete täiendavaks soojusisolatsiooniks. Ei paigaldata kald- ega vertikaalpindadele, kuna puisteainetel ei ole sidusstruktuuri, mistõttu toimub suurem vajumine kui horisontaalpinnal. Puiste-kivivilla võib paigaldada ka otse lae hõrelaudise ja aurutõkke peale. Et isolatsioon kokku ei vajuks, ei tohiks peale materjali paigaldamist isolatsiooni peal liikuda.

 

Soojusjuhtivustegur: 0,041 W/m*K

 

Kasutustemperatuur: kuni 250 C

 

Tulepüsivuse klass:      A1